O nas

EGO BIKE - PRZEDSTAWICIELSTWO I DYSTRYBUCJA ODZIEŻY I AKCESORIÓW ROWEROWYCH
 

Firma powstała z pasji do rowerów, aktywnego trybu życia oraz dbałości o wszystkich entuzjastów 2 kółek. Pasja – to przyjemność, dlatego postanowiliśmy zadbać o komfort i wygodę wszystkich rowerzystów i pokazać, że to w czym jeździmy - naprawdę ma znaczenie.

Do naszej oferty włączyliśmy marki producentów odzieży i akcesoriów rowerowych, którym KOMFORT, JAKOŚĆ I STYL są bardzo bliskie – czyli wszystko to, co chcemy zagwarantować entuzjastom sportów rowerowych w Polsce.

Jesteśmy wyłącznym Przedstawicielstwem włoskiego producenta odzieży rowerowej Santini SMS oraz dystrybutorem  butów szosowych, MTB i triathlonowych Vittoria Cycling Shoes w Polsce.
 
Nasze Marki

• Santini SMS -
Włoska marka profesjonalnej odzieży rowerowej o najwyższych jakościowo parametrach. Partner UCI i znanych w świecie kolarstwa drużyn. Na stronie znajdą Państwo dostępne kolekcje, propozycję strojów na indywidualne zamówienie dla zorganiowanych grup kolarskich oraz kolekcje replik oryginalnych strojów Teamów Kolarskich.

więcej informacji

• VITTORIA Cycling Shoes - Włoski producent profesjonalnych butów i kasków rowerowych. 

więcej informacji

EGO BIKE –  TO W CZYM JEŹDZISZ MA ZNACZENIE

 
Zapraszamy sklepy rowerowe oraz zorganizowane grupy kolarskie do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt w celu omówienia warunków współpracy.

Mail: biuro@egobike.pl
Tel: +48 695 780 290